Media (238 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 48.60 | 47.20 | 45.80 | 44.40 | 43.00 | 41.80 | 40.60 | 39.40 | 38.20 | 37.00 |
50 (7 total)
- Barker, Emily (Oberon HS Belmont)
- Cunningham, Katie (Swinburne SC Hawthorn)
- Harrison, Daniel (Wanganui Park SC Shepparton)
- Lui, Anthony (Sandringham SC Sandringham Campus)
- Mason, David (Wesley College Prahran)
- Mortimereipper, Declan (Eltham HS)
- Shiff, Julian (Wesley College Prahran)
49 (4 total)
- Daemion, Amiel (Princes Hill SC Carlton North)
- Fissenden, Jessica (Oberon HS Belmont)
- Johnstone, Clare (Caroline Chisholm Catholic College Braybrook)
- Moss, Amy (Balwyn HS North Balwyn)
48 (6 total)
- Betts, James (Wesley College Prahran)
- Brous, Raphael (Wesley College Prahran)
- Chan, Penny (Essendon East Keilor District SC)
- Gross, Zoe (Mount Scopus Memorial College Burwood)
- Kerr, Errol (Melton SC)
- Nieto, Tristan (St Pauls School Baxter)
47 (8 total)
- Cantlon, Justine (Balwyn HS North Balwyn)
- Egan, Timothy (St Pauls School Baxter)
- Goldenfein, Marc (Wesley College Prahran)
- Hamilton, Anna (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Hatami, Pouneh (Balwyn HS North Balwyn)
- Mclennan, Rebecca (Camberwell HS Canterbury)
- Rouse, Sarah (Eltham College Research)
- Rowe, Sarah (Swinburne SC Hawthorn)
46 (11 total)
- Adams, Claire (Heathmont College)
- Brinsden, Daniel (Mildura Senior College)
- Browne, Alexander (Melbourne HS South Yarra)
- Drake, Kristy (Mill Park SC Epping)
- Eames, Jamie (Frankston HS)
- Flower, Erin (Mentone Girls' SC)
- Masciulli, Linda (Lyndale SC North Dandenong)
- Minogue, Sarah (St Leonards College Brighton East)
- Palmer, Bonnie (Swinburne SC Hawthorn)
- Phillips, Cathryn (Baimbridge College Hamilton)
- Spakman, Michael (Healesville HS)
45 (16 total)
- Bortone, Belinda (St Aloysius College North Melbourne)
- Dwyer, Brett (Gladstone Park SC)
- Frascarelli, Tania (Balwyn HS North Balwyn)
- Galon, Tali (Mount Scopus Memorial College Burwood)
- Hamer, Zak (Croydon SC)
- Hayes, Nicole (Swinburne University Of Technology Tafe Division Prahran)
- Hunt, Lindsey (Red Cliffs SC)
- Maxwell, Nicholas (Wesley College Prahran)
- Milton, Natanya (Methodist Ladies College Kew)
- Moate, Amy (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Pezzimenti, Nathan (Xavier College Kew)
- Plain, Lachlan (Eltham College Research)
- Power, Benjamin (Leongatha SC)
- Smith, Laura (Belmont HS)
- Tobin, Amy (Carey Baptist GS Kew)
- Walker, Larissa (Kurnai College Maryvale Campus Morwell)
44 (22 total)
- Bongiorno, John (Salesian College Chadstone)
- Campbell, Georgia (Wesley College Prahran)
- Cash, Finn (Wesley College Prahran)
- Craven, Leah (Box Hill Institute)
- Cross, Demelza (St Pauls School Baxter)
- Davies, Michael (Eltham College Research)
- Hart, Emily (Methodist Ladies College Kew)
- Hooke, Cameron (Melbourne HS South Yarra)
- Judd, Lauren (Sandringham SC Sandringham Campus)
- Kelabora, Enggelina (Eltham College Research)
- Lentini, Leila (Wesley College Prahran)
- Leong, Bethany (Toorak College Mount Eliza)
- Nesbit, Julia (Wesley College Prahran)
- Nolan, Raymond (Oberon HS Belmont)
- Oneill, Molly (Wesley College Prahran)
- Portanier, James (Xavier College Kew)
- Rabinowicz, Dvora (Wesley College Prahran)
- Sansone, Olivia (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Saunders, Carmen (Warragul Regional College)
- Shaw, Dannica (Wesley College Prahran)
- Stevens, Emma (Glen Waverley SC)
- Weizman, Romy (Mount Scopus Memorial College Burwood)
43 (27 total)
- Bailey, Fenn (Eltham HS)
- Barbaro, Nadia (Methodist Ladies College Kew)
- Boulton, Mark (St Josephs College Newtown)
- Cocola, Tania (Santa Maria College Northcote)
- Coxon, Anne (Wesley College Prahran)
- Doyle, Julian (Xavier College Kew)
- Egan, Alicia (Bendigo Senior SC)
- Flack, Julia (Horsham College)
- Fogden, Bradley (Dandenong HS)
- Foran, Simone (Padua College Mornington)
- Gilhome, Kylie (Rmit Technical College Carlton)
- Glindemann, Margaux (Sale College)
- Henkenjohann, Theresa (Catholic Regional College Sydenham)
- Hill, Alysia (Methodist Ladies College Kew)
- Laurie, Levi (Maryborough Regional College)
- Lilley, Meghan (Kingswood College Box Hill)
- Masonjones, Hugh (Carey Baptist GS Kew)
- Obrien, Holly (Pembroke SC (Senior Campus) Mooroolbark)
- Pakidko, Derrick (Taylors Lakes SC)
- Pappas, Simon (Glen Eira College Caulfield South)
- Redlich, Sam (Wesley College Prahran)
- Ridler, Justin (Xavier College Kew)
- Shepherd, Cameron (Oberon HS Belmont)
- Smith, Tania (Box Hill Senior SC Box Hill North)
- Soliman, Mena (Mill Park SC Epping)
- Speed, Cynthia (St Leonards College Brighton East)
- Tarzia, Laura (Methodist Ladies College Kew)
42 (36 total)
- Adams, Corey (Catholic College Bendigo)
- Barrett, Mikhaila (Murrayville Community College)
- Bateman, Jessica (Matthew Flinders Girls' SC Geelong)
- Berry, Elizabeth (Wesley College Prahran)
- Blyth, Adam (Pembroke SC (Senior Campus) Mooroolbark)
- Blyth, Jenna (Pembroke SC (Senior Campus) Mooroolbark)
- Boyd, Brett (Whitefriars College Donvale)
- Cox, Krystal (Frankston HS)
- Cuthbertson, Hannah (Canterbury Girls SC)
- Densley, Aimee (Hoppers Crossing SC)
- Dullard, Alison (Footscray City College)
- Echberg, Drew (Princes Hill SC Carlton North)
- Gibas, Adrian (Mount Waverley SC)
- Ginivan, Michael (Sandringham SC Sandringham Campus)
- Horst, Jessica (Glen Eira College Caulfield South)
- Latorre, Fiona (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Lawson, Rebecca (Mentone Girls' SC)
- Leech, Kylie (Oberon HS Belmont)
- Love, Jessica (Assumption College Kilmore)
- Maher, Fiona (Methodist Ladies College Kew)
- Mckenziemcharg, Bridgette (Catholic College Bendigo)
- Mizzi, Natalie (Wellington SC Mulgrave)
- Morrice, Kelly (Banksia SC Heidelberg West)
- Morris, Shireen (Carey Baptist GS Kew)
- Mylrea, Chris (St Patricks College Ballarat)
- Nicholson, Peter (Belmont HS)
- Pottage, Lucinda (Healesville HS)
- Redfern, Christine (Box Hill Senior SC Box Hill North)
- Russell, Candice (Westall SC Clayton South)
- Sput, Emma (Mount Scopus Memorial College Burwood)
- Strengers, Yolande (Leongatha SC)
- Tisher, Ruth (Mount Scopus Memorial College Burwood)
- Torres, Maria (Camberwell HS Canterbury)
- Turnbull, Leon (Wesley College Prahran)
- Walker, Kristin (Camberwell HS Canterbury)
- Zika, Benjamin (Northern Tafe Evening Program Greensborough)
41 (46 total)
- Aliu, Annabelle (Melbourne Girls' College Richmond)
- Austin, Ernie (Eltham HS)
- Browne, Warwick (Eltham College Research)
- Buhagiar, Michelle (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Celan, Anna (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Cornwell, Joanne (St Josephs College Newtown)
- Craig, Melanie (Frankston HS)
- Credlin, Ellen (Box Hill Institute)
- Darke, Caroline (Wesley College Prahran)
- Duncan, Joseph (Neerim District SC Neerim South)
- Edmund, Sam (Padua College Mornington)
- Elliott, Simone (Assumption College Kilmore)
- Fender, Lani (Box Hill Institute)
- Gaballa, Sophie (Kingswood College Box Hill)
- Hamilton, Bettina (Sandringham SC Sandringham Campus)
- Hellard, John (St Bernards College Essendon)
- Heron, Shaun (Bairnsdale SC)
- Hillel, David (Carey Baptist GS Kew)
- Hindson, Anna (St Josephs College Newtown)
- Hunt, Bronwyn (Catholic Regional College Sydenham)
- James, Lara (Princes Hill SC Carlton North)
- Jessop, Amanda (Kurnai College Maryvale Campus Morwell)
- Kelly, Declan (Wesley College Prahran)
- Kennedy, Christina (Stawell SC)
- Lees, Rachel (Highvale SC Glen Waverley)
- Liddiard, Adam (St Pauls School Baxter)
- Lorey, Joanne (Healesville HS)
- Lovig, Kate (Padua College Mornington)
- Luke, Elisabeth (Mentone Girls' SC)
- Marshall, Kristee (Mill Park SC Epping)
- Mcgregor, Shannon (Highvale SC Glen Waverley)
- Mitchell, Kate (Princes Hill SC Carlton North)
- Muir, Rebecca (Methodist Ladies College Kew)
- Navera, Maryfrance (Caroline Chisholm Catholic College Braybrook)
- Oudshoorn, Mark (Rowville SC)
- Richards, Jacob (Xavier College Kew)
- Richardson, Brad (Brauer SC Warrnambool)
- Robenstone, Joshua (Wesley College Prahran)
- Ryopponen, Felicity (Highvale SC Glen Waverley)
- Stansbury, Richard (Eltham College Research)
- Stonehouse, Daniel (Frankston HS)
- Stubbs, Emma (Wesley College Prahran)
- Ulonska, Linda (Mount Eliza SC)
- Weston, Matthew (Whitefriars College Donvale)
- Wilson, Stuart (Camberwell HS Canterbury)
- Wong, Lucille (Box Hill Institute)
40 (55 total)
- Bennetts, Megan (Our Lady Of Sion College Box Hill)
- Blanchfield, Katherine (Swinburne SC Hawthorn)
- Boughton, Jessica (Methodist Ladies College Kew)
- Bray, Joanne (Springvale SC)
- Carroll, Khadija (Toorak College Mount Eliza)
- Clifford, Jocelyn (Carey Baptist GS Kew)
- Colton, Helen (Essendon East Keilor District SC)
- Coventry, Gillian (Pembroke SC (Senior Campus) Mooroolbark)
- Crosbie, Sebastian (Xavier College Kew)
- Currie, Ingrid (Wellington SC Mulgrave)
- Duffield, Trent (St Josephs College Newtown)
- Evans, Hayley (Highvale SC Glen Waverley)
- Feherzeev, Karen (Chisholm Institute Moorabbin Campus)
- Flight, Brendan (Western Heights College North Geelong)
- Franc, Peter (Xavier College Kew)
- Gallin, Leah (Swinburne SC Hawthorn)
- Gatehouse, Danielle (Wesley College Prahran)
- Gilbert, David (Swinburne University Of Technology Tafe Division Prahran)
- Gooding, Amber (Box Hill Institute)
- Grbachillard, Daniel (Taylors Lakes SC)
- Groves, Kathryn (Canterbury Girls SC)
- Hannan, Christie (Swinburne University Of Technology Tafe Division Prahran)
- Hawken, Timothy (Oberon HS Belmont)
- Healey, Sharon (Wesley College Prahran)
- Hill, Julian (Xavier College Kew)
- Hung, Wendy (Box Hill Institute)
- Jenkins, Hayley (Methodist Ladies College Kew)
- Kelly, Jane (Wesley College Prahran)
- Kreso, Mariana (Loyola College Watsonia)
- Latela, Sandra (Mercy Diocesan College Coburg)
- Leopoldseder, Katheryn (Mount Eliza SC)
- Lightfoot, Stephen (Melbourne HS South Yarra)
- Magee, James (St Leonards College Brighton East)
- Marshall, Genty (Kingswood College Box Hill)
- Mckenzie, Nicholas (Melbourne HS South Yarra)
- Mcphan, Jodie (Galen Catholic College Wangaratta)
- Mibus, Lisa (Baimbridge College Hamilton)
- Miller, Rebecca (Mill Park SC Epping)
- Moore, Richard (Wesley College Prahran)
- Naughton, Kayne (Oberon HS Belmont)
- Nelson, Katherine (Ave Maria College Essendon)
- Nolen, Cassandra (Mildura Senior College)
- Pilakis, Lana (Loyola College Watsonia)
- Rodriguez, Adrian (Galvin Park SC Werribee)
- Savage, Alexander (Xavier College Kew)
- Skinner, Kara (St Helena SC Eltham North)
- Spagnol, Ashley (Council Of Adult Education Melbourne)
- Stalph, Andrew (St Leonards College Brighton East)
- Todd, Adam (Highvale SC Glen Waverley)
- Vargas, Andrew (Karingal Park SC Frankston)
- Vickers, Fleur (Horsham College)
- Walker, Rhyll (Mentone Girls' SC)
- Weiss, Andrew (Wesley College Prahran)
- Whimpey, Benjamin (Eltham HS)
- Williams, Andrea (Catholic Regional College Sydenham)